rejestracja

Czym jest BeonPush?

Beonpush jest firmą zarejestrowaną z Wielkiej Brytanii oferującą swoim prywatnym członkom możliwość inwestowania w technologię reklamową Real Time Bidding  oraz w inne zyskowne procesy biznesowe.

Beonpush za pieniądze prywatnych „inwestorów” hurtowo kupuje od wydawców powierzchnie reklamowe, które później sprzedaje w formie aukcji RTB dużym agencjom, domom mediowym i korporacjom, a zyskiem dzieli się z „inwestorami”.

Ile można zarobić?

Każdy zakupiony pakiet wypracuje dla jego właściciela maksymalnie 150%, dziennie generując od 1% do 2% zwrotu z pierwotnej wartości pakietu. Naliczenia mają miejsce w dni robocze. Wysokość powyższych naliczeń zależy od codziennych obrotów handlowych Beonpush.

Czy BeonPush to legalna firma?

Tak, Beonpush jest firmą zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii pod numerem: 9714406. Firma ma również siedzibę w Dubaju na: 6th Floor Dubai Media City P.O.Box 12673.

O właścicielu

Ferki Demirovski z pochodzenia jest Macedończykiem. Po ukończeniu studiów został doradcą ministra gospodarki Macedonii i był odpowiedzialny za kontakty gospodarcze z krajami Azji, Bliskiego Wschodu i Turcji. Dzięki tej pracy dużo podróżował i zdobywał międzynarodowe doświadczenie na styku polityki i biznesu. Jest założycielem firmy consultingowej, prowadzi biznesy na rynku reklamy RTB i telekomunikacyjnym – w planach ma uruchomienie telefonii komórkowej w krajach afrykańskich.

źródło: http://american.academia.edu/FerkiDemirovski/CurriculumVitae

beonpush

bp01

Nowości w #Beonpush.
Prezentacja po Polsku wyjaśniająca zmiany jakie zaszły na platformie Beonpush.

Fragment filmu z TV w USA przedstawiający ten rodzaj biznesu jako bardzo przyszłościowy (przewidywania to około 18 bilionów $ na rynku reklamy do 2018 roku). W języku angielskim (można sobie na Youtube włączyć napisy i potem tłumaczenie na język polski).

BeonPush jest innowacyjną firmą , która po raz pierwszy na świecie zespoliła model biznesowy RevShare z RTB, czyli Real Time Bidding. Firma jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, istnieje od połowy 2015 roku a główna siedziba jest w Luksemburgu. Właścicielem firmy jest Ferki Demirovski znany polityk i biznesmen.

Jak rozpocząć, jaki nakład finansowy i  w jaki sposób zarabiamy.

Firma BeonPush daje nam możliwość inwestowania środków finansowych w rynek RTB za 150% zwrotu z naszego wkładu . Nasz zarobek uwarunkowany jest od dziennego obrotu firmy oraz od kwoty paczki inwestycyjnej. Możemy inwestować już od kwoty $20.

Aby rozpocząć zarabianie z firmą, trzeba dokonać rejestracji do programu (jest bezpłatna).

BeonPush oferuje nam również dwa dodatkowe strumienie dochodu. Jest to dochód z zainwestowanych pieniędzy przez osoby, które osobiście wprowadzimy do biznesu. Dostajemy 13% z pierwszej linii oraz 2% z drugiej linii. Trzecim sposobem na wygenerowanie dodatkowego przychodu jest dochód binarny w którym zarabiamy 10% z naszej słabszej struktury.

Dokumenty rejestracyjne firmy w UK – zobacz

Oficjalna światowa grupa na Facebooku

Zobacz polską grupę na Facebooku

Zarabiasz ZAWSZE 150% z inwestycji – załóż konto