rejestracja

Krok 1. Rejestracja (jest banalna):

  • sponsor: ja lub w przyszłości  TY
  • username: nazwa użytkownika
  • mail: adres e-mail
  • password: hasło do programu
  • password reapet: powtórz hasło

Zaznacz „kwadracik” i utwórz konto „create an account”.

Krok 2. Potwierdź rejestrację z maila, powinien przyjść do kilkunastu minut. Krok 3. Po zalogowaniu się wejdź w zakładkę „settings” i uzupełnij dane o sobie (to dosyć ważne), chociażby na klasyfikację Cię do odpowiedniej grupy wiekowej czy danego kraju i kontynentu.

Krok 4. Doładowanie środków do programu. W tym celu wchodzimy w zakładkę „E-Wallet” i poniżej klikami w logo procesora, z którego chcemy dodać środki (Payza lub Payeer). Transakcja jak zwykły zakup przez internet. Posiadając środki na Payza (w moim przypadku) trwało to błyskawicznie.

Krok 5. Zakup paczki inwestycyjnej. Wybieramy wartość paczki, najmniejsza 20$ klikając w zielony przycisk „Buy now”. Przy opisie danej paczki inwestycyjnej masz dodatkowy mnożnik, w/g którego będzie naliczany zwrot inwestycji. Przykładowo w/g wczorajszej sprzedaży wynosi on 1.35% – więc dla paczki za 20$ tyle własnie wynosi (1.0 x 1,35%), ale dla paczki za 50$ wynosi już 1,42% (1,05 x 1,35%).

Krok 6. Możemy zgromadzone prowizje jak i zarobione pieniądze „reinwestować” w kolejne paczki inwestycyjne. W ten sposób mając mały kapitał na start, w odpowiednio długim czasie zarobimy więcej.

Życzę wszystkim dużych zarobków, dużej ilości inwestycji i osób w grupach. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Jeszcze niezdecydowanych zapraszam do rejestracji 😉