rejestracja

KROK 1 (rejestracja)

Pamiętaj, że rejestracja jest bezpłatna. Proszę zwrócić uwagę czy w osobach polecających widnieje mój login „nafri”.

Jeśli masz problem zobacz instrukcję (plik pdf).

Zarejestruj się

KROK 2 (start)

Zobacz film jak zarobić pierwsze pieniądze oraz jak się poruszać po systemie. Obejrzyj swoje pierwsze reklamy.

Jak stworzyć baner (pdf) i obejrzeć reklamę (pdf).

Zobacz film

KROK 3 (Adpack)

Zakup swój pierwszy Adpack, pomnażaj zyski, reklamuj swoje usługi lub innych – czerpiąc dodatkowe profity.

Instrukcja krok po kroku jak zakupić Adpack (plik pdf).

Zobacz film

Wygenerowane kwoty  możemy wypłacić w każdej chwili na konto bankowe, którego jesteśmy właścicielami, bądź też reinwestować je, czyli kupować kolejne udziały. Przykładowo, posiadając 10 udziałów, przy naliczeniach rzędu 1$ dziennie od udziału (10$ dziennie), maksymalnie 5 dni zajmie nam zarobienie na 11 udział. Oczywiście możemy rozpocząć zarabianie  z dowolną liczbą udziałów i nie ma tutaj górnej granicy udziałów.

Każdy udział kosztuje 50$ i wypracowuje zawsze 110% swojej wartości, czyli 55$ w 55 dni. Dzienne zarobki, jakie firma zapewnia zawsze wynoszą 1$ od udziału DZIENNIE, a więc otrzymujemy gwarantowane 110% w 55 dni. Musimy pamiętać, aby spełniać dzienne wymagania – czyli kliknąć w 10 reklam. Jeśli tego nie zrobimy to się nic nie dzieje, tracimy jedynie 1 dzień wypłaty i cały cykl wydłuży nam się do 56 dni. Oczywiście zysk nadal możemy wypłacać lub reinwestować.

Obecnie w TrafficMonsoon zarabia ponad 100 tys. osób w 238 krajach na całym świecie. Dlaczego tak wiele osób zdecydowało się na udział w TrafficMonsoon? Odpowiedź jest prosta – ten biznes po prostu działa! Nawet jeśli nigdy nie zarobiłeś pieniędzy przez Internet, możesz to zrobić w ciągu 20 minut od startu. Cały biznes jest niezwykle prosty i można go prowadzić z dowolnego miejsca na Ziemii, mając do dyspozycji tylko laptop, bądź tablet, a nawet telefon komórkowy z dostępem do Internetu. Wystarczy obejrzeć 10 reklam dziennie i codziennie widzimy coraz większe kwoty na naszym koncie! Za to właśnie kocha się TrafficMonsoon.

Twórcy TrafficMonsoon lubią stawiać sobie duże cele. Kiedy Mark Zuckerberg tworzył Facebooka w 2004 roku nie miał pojęcia jak ogromny dziś będzie. My wierzymy, że również tworzymy ogromny biznes, ponieważ nigdy dotąd żadna firma internetowa nie oferowała swoim użytkownikom tak dużych korzyści. TM stawia swoich użytkowników na pierwszym miejscu i dzięki temu niedługo będzie miało tak dobrą markę jak: Twitter, Google, Instagram, Youtube.

Pierwsze kroki po zalogowaniu.

Objaśnienie podstawowych funkcji aplikacji. Zarabianie pierwszych pieniążków zaraz po zalogowaniu.

Traffic Monsoon – prezentacja możliwości biznesowych.

Jeden z pierwszych webinarów w Polsce pokazujący „jak to działa”, nagrany przez grupę pionierów tego systemu w naszym kraju. Oto, Na Czym Polega Najprostsza Metoda Zarabiania Pieniędzy W Internecie. 

„Luźne Gatki” #8 – Prawdziwa Moc Tkwi w Usługach + GOŚĆ SPECJALNY! Cykliczne spotkania społeczności TrafficMonsoon Luźne rozmowy z użytkownikami systemu. Gość specjalny. Wyjaśnienie o czym w tym biznesie chodzi. Skąd się biorą pieniądze. Wymiana doświadczeń. Wysoki poziom kultury osobistej to jest to co nas wyróżnia.

Jak pozyskiwać poleconych w TraficMonsoon. Film pokazuje podstawowe funkcje programu oraz zasadę pozyskiwania nowych osób. Krótki, ciekawy i na temat.