rejestracja

Co to jest MXRevShare ?

Jest to program typu „revshare”, czyli podobnie jak TrafficMonsoon, platforma sprzedająca usługi reklamowe. W zamian za wykonaną pracę (oglądanie reklam) firma dzieli się z użytkownikami zyskami, w postaci dziennych naliczeń. 

Pierwszym powodem dla którego zainteresowałem się tym programem jest właściciel firmy James Lee Valentine (autor kilkudziesięciu książek, doświadczony biznesmen urodzony w Wielkiej Brytanii, obecnie mieszkający na Filipinach). Działa w internecie od ponad 5 lat, stworzył 9 programów zarobkowych (seria programów MillionaireX, w skrócie MX) – wszystkie do tej pory płacą profity użytkownikom. 

Drugim powodem jest duże podobieństwo do świetnie już znanych i działających programów w tej branży. Połączenie doświadczenia właściciela oraz bazowanie na sprawdzonych planach marketingowych powinno zapewnić wieloletnie działanie firmy.

Ciekawostką jest, że administratorem technicznym jest Janus Nowak – polskie pochodzenie, słabo mówi po polsku ale nas świetnie rozumie.

Oficjalna grupa na Facebooku – link.

Program w polskiej wersji językowej.

Rejestracja w programie – link.

W programie każdy pakiet reklamowy zawsze wypracowuje nam 110%. Naliczenia są jeden raz dziennie około godziny 8.00 rano. Do tego czasu musimy obejrzeć 10 reklam, aby się kwalifikować do naliczeń. Wypłaty również realizowane są jeden raz na dobę.

Dzienne naliczenia oscylują w granicy 2,5% (mogą ulec zmianie, w zależności od sytuacji finansowej firmy). Dodatkowe wynagrodzenie w postaci prowizji za zapraszanie osób (1 poziom – 10%, 2 i 3 poziom – 5%).

Mamy trzy rodzaje  pakietów reklamowych, tzw „paczki”, ich opis przedstawiam poniżej.

mx-adpacks

Nie masz na start ??

Za obejrzenie 100 reklam dziennie, można zarobić 0,5$ Przy 10 dniach masz na paczkę za 5$ !!

Jakie wartości pakietów kupić ?

Zasada 1. – nie masz kapitału na start to wykup takie na jakie cię po prostu stać. Po nazbieraniu kwoty na kolejną to reinwestuj środki zakupując kolejny pakiet. Wykorzystując procent składany i reinwestycję dosyć mocno pomnożysz swoje pieniądze. Zasada 2. – chcesz szybciej zarobić to zakup pakiety o najwyższej wartości, czyli te po 50$. Praktycznie od pierwszych dni z naliczeń będziesz mógł zakupić pakiety o mniejszych wartościach (5$ lub 25$), w ten sposób twoje pieniądze nie będą „leżeć” a jeszcze mocniej pracować.

MillionaireX to konto na którym odkłada się codziennie 20% zarobku z pracujących paczek. Dzięki temu rozwiązaniu mamy mozliwość z „automatu” uczestniczyć w innych projektach i dodatkwo zarabiać.

Przykład: ADPACK Millionaire za 50$ daje 1$ dziennie na konto główne i 0.25 centów na konto MilionaireX, które możemy wykorzystać na matryce w innych programach serii MX, gdzie możesz zarobić nawet do 9000$ cyklicznie w przykładowym MX9.

Pełne info o dodatkowym projekcie MillionaireX – zobacz.

mx-procesory